Sukcesy 2016/2017

Laureaci i finaliści konkursów i olimpiad 2016/2017

Konkursy kuratoryjne

Małopolski Konkurs Biologiczny

Laureaci:

  1. Michał Ablewski
  2. Kinga Augustyn
  3. Hanna Czekańska
  4. Aleksandra Drozd
  5. Michał Dyrda
  6. Paulina Gąsiorek
  7. Kinga Glądys
  8. Maja Karecka
  9. Urszula Kwiecień
  10. Julian Leśniak
  11. Joanna Lewińska
  12. Olga Lipczyńska
  13. Kasper Piskulak
  14. Jakub Skupień
  15. Łucja Stempek
  16. Dominik Szymczuk
  17. Weronika Wronka
  18. Natalia Zarębska

Finaliści:

  1. Maja Bagińska
  2. Natalia Baran
  3. Borys Buchaniec
  4. Aleksandra Buś
  5. Wiktor Czarnota
  6. Małgorzata Gońka
  7. Mateusz Korczyński
  8. Karolina Kościńska
  9. Natalia Książek
  10. Magdalena Kycia
  11. Julia Łąkas
  12. Jakub Mól
  13. Aleksandra Piórecka
  14. Julia Siwek
  15. Bartosz Wojewoda
  16. Kinga Zazula

Małopolski Konkurs Chemiczny

Laureaci:

  1. Piotr Panek

Finaliści:

  1. Piotr Aksamit
  2. Mikołaj Bułka
  3. Hanna Czekańska
  4. Kinga Glądys
  5. Julian Leśniak
  6. Zofia Salata
  7. Adam Suwaj

Małopolski Konkurs Fizyczny

Laureat:

  1. Zofia Salata

Finaliści:

  1. Mikołaj Bułka
  2. Antoni Skoczypiec

Małopolski Konkurs Geograficzny

Laureaci:

  1. Paweł Białas
  2. Karolina Gołąb
  3. Magdalena Grodecka
  4. Gabriela Król
  5. Jerzy Walaszek

Finaliści:

  1. Maria Grochowicz

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

Finaliści:

  1. Weronika de Bończa Bukowska
  2. Kinga Kołodziejczyk
  3. Kacper Nowak
  4. Róża Sendyka
  5. Aleksandra Spisak

Małopolskiego Konkursu Języka Francuskiego

Laureaci:

  1. Laura Bodu
  2. Natalia Dąbrowska
  3. Filip Kaczmarczyk
  4. Aleksandra Prochal
  5. Julia Siwek
  6. Aleksandra Woźniczka
  7. Weronika Wójcik

Finaliści:

  1. Izabela Gajoch
  2. Róża Sendyka

Małopolski  Konkurs Języka Niemieckiego

Finalista:

  1. Natalia Demendecka

Małopolski Konkurs Matematyczny

Laureaci:

  1. Piotr Aksamit
  2. Nikodem Korohoda
  3. Zofia Salata

Finalista:

  1. Jakub Dec

Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej

Laureaci:

  1. Wojciech Śliz
  2. Julian Leśniak

Finaliści:

  1. Jakub Dec
  2. Karolina Gołąb
  3. Krzysztof Ślusarczyk
  4. Damian Topolski
  5. Aleksandra Wojnar

Małopolski Konkurs Tematyczny Biblijny "Z mądrością proroków przez życie"

Laureat:

  1. Bartłomiej Sztompka

Małopolski Konkurs Tematyczny z Informatyki "Od algorytmu do programu"

Laureaci:

  1.     Piotr Aksamit
  2.     Szymon Gołębiowski
  3.     Julian Leśniak
  4.     Kacper Słoniec
  5.     Jan Zakrzewski

Finaliści:

  1.     Antoni Skoczypiec
  2.     Bartłomiej Szeliga
  3.     Karol Kucza
  4.     Jakub Pisarek
  5.     Mikołaj Bułka
  6.     Jakub Dec

Małopolski Konkurs Tematyczny Języka Hiszpańskiego "Różne oblicza Hiszpanii"

Laureat:

  1. Jakub Mól

Olimpiada Informatyczna Gimnazjalistów

Finaliści:

  1. Piotr Aksamit
  2. Jakub Dec
  3. Jakub Domaański

Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów

Laureat:

  1. Piotr Aksamit – Laureat III stopnia

Finaliści:

  1. Jakub Dec
  2. Julian Leśniak

Inne konkursy i turnieje

XI Międzynarodowy Konkurs Informatyczny Bóbr

Laureaci:

  1. Julian Leśniak - 2 miejsce
  2. Jakub Dec - 3 miejsce

XVI Nowohucki Przegląd Artystyczny w Językach Obcych

Piosenka w języku obcym:

  1. Krystyna Kubis (śpiew) i Michał Krenich (akompaniament) – II miejsce