Sukcesy 2014/2015

Laureaci konkursów i olimpiad w roku szkolnym 2014/2015

Małopolski Konkurs Biologiczny

  1. Aleksandra Banaś
  2. Barbara Bełza
  3. Kamila Jałocha
  4. Milena Malcharek
  5. Jan Węgrzyn

Małopolskiego Konkursu z Fizyki

  1. Jan Dziedzic
  2. Jacek Salata
  3. Radzim Sendyka
  4. Łukasz Stanik
  5. Mariusz Trela

Małopolski Konkurs Geograficzny

  1. Piotr Bereza
  2. Adam Chorabik

Małopolski Konkurs Historyczny

  1. Mateusz Kwinta
  2. Jakub Pokrzepa

Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego

  1. Zuzanna Błocka
  2. Zuzanna Juruś
  3. Krystyna Sadzikowska
  4. Lena Wójcik

Małopolski Konkurs Języka Francuskiego

  1. Agata Miętus

Małopolski Konkurs Języka Niemieckiego

  1. Jerzy Jędrzejaszek

Małopolski Konkurs Języka Polskiego

  1. Magdalena Lenarska
  2. Milena Malcharek

Małopolski Konkurs Matematyczny

  1. Agnieszka Dutka
  2. Tadeusz Dziarmaga
  3. Mariusz Trela

Małopolski Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej

  1. Michał Gorczyca
  2. Karol Oleszek
  3. Piotr Świderski

Małopolski Konkurs Tematyczny z Informatyki

  1. Jan Dziedzic
  2. Mariusz Trela

Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"

  1. Oliwia Konieczny

Olimpiady ogólnopolskie

Olimpiada Informatyczna Gimnazjalistów

Indywidualnie:

  1. Mariusz Trela (Laureat 2. miejsca)
  2. Jan Dziedzic

Drużynowo (3. miejsce):

  1. Mariusz Trela
  2. Jan Dziedzic
  3. Zofia Salata
  4. Krzysztof Ziobro

Olimpiada Informatyczna (Licealistów)

  1. Mariusz Trela (Laureat 2. miejsca)

Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów

  1. Mariusz Trela (Laureat 1. stopnia)

Olimpiada Matematyczna (Licealistów)

  1. Mariusz Trela (Laureat 2. miejsca) → oddelegowany do reprezentacji Polski na Międzynarodową Olimpiadę Matematyczną w Chiang Mai (Tajlandia)

Inne konkursy

Czesko-polsko-słowackie Zawody Matematyczne Juniorów

Indywidualnie:

  1. Mariusz Trela (Laureat 2. miejsca)

Drużynowo:

  1. Matouš Menčík (Czechy), Mariusz Trela (Polska), Ákos Záhorský (Słowacja) –  1. miejsce

IX Międzynarodowy Konkurs Informatyczny BÓBR

II miejsce:

  1. Mariusz Trela
  2. Jan Dziedzic

IX Wojewódzki Konkurs Wiedzy "W kręgu mitów i kultury antycznej"

  1. Milena Malcharek (1. miejsce)
  2. Kinga Glądys (2. miejsce)

Małopolski Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży "Triada" 2015

  1. Oliwia Konieczny (2. miejsce)

Finaliści konkursów i olimpiad w roku szkolnym 2014/2015

Konkursy przedmiotowe organizowane przez Kuratorium Oświaty w Krakowie

Małopolski Konkurs Biologiczny

  1. Aleksandra Banaś
  2. Katarzyna Bartnik
  3. Barbara Bełza
  4. Zuzanna Buś
  5. Justyna Ciesińska
  6. Kinga Glądys
  7. Kamila Jałocha
  8. Artur Kwiatkowski
  9. Milena Malcharek
  10. Małgorzata Maryniak
  11. Martyna Nowak
  12. Gabriela Rosa
  13. Bartłomiej Rusin
  14. Michał Sęk
  15. Julia Stempek 
  16. Jan Węgrzyn
  17. Alicja Winkowska 
  18. Maja Zarzycka

Małopolski Konkurs Chemiczny

  1. Zuzanna Buś
  2. Łukasz Fijałkowski
  3. Marcin Nowicki
  4. Krystyna Sadzikowska
  5. Jacek Salata
  6. Jan Węgrzyn

Małopolski Konkurs Geograficzny

  1. Bereza Piotr
  2. Chorabik Adam
  3. Gielarowski Maciej
  4. Turaj Gabriela

Małopolski Konkurs Historyczny

  1. Bednarek Filip
  2. Chamioło Mateusz
  3. Chorabik Adam
  4. Dziadur Jakub
  5. Gielarowski Maciej
  6. Hernik Krzysztof
  7. Jurga Julia
  8. Kwinta Mateusz
  9. Łobaziewicz Marek
  10. Mruk Marcin
  11. Pokrzepa Jakub
  12. Świderski Piotr

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

  1. Marek Barszcz
  2. Zuzanna Błocka
  3. Adam Chrabik
  4. Jan Dziedzic
  5. Anna Jodłowska
  6. Zuzanna Juruś
  7. Milena Malcharek
  8. Krystyna Sadzikowska
  9. Julia Sopata
  10. Gabriela Turaj
  11. Lena Wójcik
  12. Krzysztof Zioło

Małopolski Konkurs Języka Francuskiego

  1. Barbara Bełza
  2. Laura Bodu
  3. Krzysztof Chmielecki
  4. Tymoteusz Chmielecki
  5. Zuzanna Cyunel
  6. Zofia Czaplicka-Kotas
  7. Karolina Dąbrowska
  8. Nina Dudek
  9. Zuzanna Kafara
  10. Paulina Kosiba
  11. Julia Kulczyńska
  12. Agata Miętus
  13. Wojciech Pełka
  14. Maria Skorupa

Małopolski Konkurs Języka Polskiego

  1. Magdalena Lenarska
  2. Milena Malcharek
  3. Anna Waliczek

Małopolski Konkurs Tematyczny Języka Hiszpańskiego

  1. Piotr Bereza
  2. Zuzanna Juruś

Małopolski Konkurs Języka Niemieckiego

  1. Jerzy Jędrzejaszek

Małopolski Konkurs z Fizyki

  1. Piotr Bereza
  2. Jan Dziedzic
  3. Krzysztof Hernik
  4. Jerzy Jędrzejaszek
  5. Karol Oleszek
  6. Jacek Salata
  7. Radzim Sendyka
  8. Łukasz Stanik
  9. Krzysztof Surówka
  10. Mariusz Trela
  11. Krzysztof Ziobro

Małopolski Konkurs Matematyczny

  1. Krzysztof Bac
  2. Paweł Biłko
  3. Natalia Brzozowska
  4. Agnieszka Dutka
  5. Tadeusz Dziarmaga
  6. Jan Dziedzic
  7. Krzysztof Hernik
  8. Karol Oleszek
  9. Hubert Romaniak
  10. Jacek Salata
  11. Krzysztof Surówka
  12. Mariusz Trela
  13. Krzysztof Ziobro
  14. Krzysztof Zioło

Małopolski Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej

  1. Michał Gorczyca
  2. Szymon Janas
  3. Karol Oleszek
  4. Remigiusz Sepiał
  5. Piotr Świderski
  6. Jacek Zgud

Małopolski Konkurs Tematyczny z Informatyki

  1. Jakub Dec
  2. Jan Dziedzic
  3. Julian Leśniak
  4. Radzim Sendyka
  5. Bartłomiej Tarcholik
  6. Mariusz Trela
  7. Krzysztof Ziobro

Olimpiady ogólnopolskie

Finał IX Ogólnopolskiej Olimpiady Informatycznej Gimnazjalistów

Indywidualnie

  1. Jan Dziedzic
  2. Mariusz Trela

Drużynowo:

  1. Jan Dziedzic, Zofia Salata, Mariusz Trela, Krzysztof Ziobro

II etap Olimpiady Języka Angielskiego

  1. Jakub Dziadur
  2. Jan Dziedzic
  3. Zuzanna Juruś
  4. Piotr Kijak
  5. Krystyna Sadzikowska

Finał X Ogólnopolskiej Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów

  1. Jacek Salata
  2. Mariusz Trela