Lista uczniów przyjętych do klasy pierwszej na rok szkolny 2017/2018.

Uwaga!

Do 14 czerwca (środa) do sekretariatu szkoły należy dostarczyć informację o gotowości dziecka do podjęcia nauki w szkole (szczegółowy, opisowy dokument wydawany przez przedszkole lub oddział zerowy) potwierdzając chęć podjęcia nauki w szkole.

Pierwsze zebranie informacyjne rodziców uczniów przyjętych do klasy 1. Szkoły Podstawowej Zakonu Pijarów odbędzie się 26 czerwca o godz. 18.00 (poniedziałek) na sali gimnastycznej.

Nieobecność na zebraniu oznacza rezygnację i skreślenie z listy uczniów.

Do 26 czerwca, w godzinach od 7:30 do 15:30 prosimy o złożenie zamówienia na:

  • jednolity strój szkolny (t-shirt, bluza - z logo szkoły) – posiadamy wzory wszystkich rozmiarów – możliwa jest przymiarka, koszulki powinny być luźniejsze by dzieci mogły pod nie założyć coś grubszego,
  • galową kamizelkę z logo szkoły – odpowiedni rozmiar zamawiamy po zmierzeniu dziecku 2 długości: pleców i obwodu klatki piersiowej.

Do piątku, 30.06, do godz. 15.30 należy donieść do sekretariatu bilans sześciolatka.

Przez okres wakacji sekretariat czynny w poniedziałki, wtorki i czwartki w godz. 9.00 – 13.00.

Komisja do spraw rekrutacji po przejrzeniu, zweryfikowaniu dokumentów i podliczeniu zdobytych punktów, podjęła decyzję o przyjęciu w poczet uczniów Szkoły Podstawowej Zakonu Pijarów na rok szkolny 2017/2018 do klasy pierwszej niżej wymienione dzieci.

  1. Anioł Karol
  2. Bakota Laura
  3. Biardzki Szymon
  4. Bober Wiktoria
  5. Chochorowska Hanna
  6. Ciukaj Tomasz
  7. Czerwiński Michał
  8. Drzymała  Milena
  9. Duda Zofia
  10. Dworucha Maksymilian
  11. Dziekanowska Hanna
  12. Gołąb Michał
  13. Gołos Jan
  14. Gwiazdowicz Martyna
  15. Hachaj Magdalena
  16. Horabik Filip
  17. Jankowska Lena
  18. Kiszka Mateusz
  19. Kopeć Krzysztof
  20. Kos Liliana
  21. Kremer Maksymilian
  22. Krężołek Piotr
  23. Kucała Michał
  24. Kurek Paweł
  25. Lissowska Lidia
  26. Masier Alicja
  27. Mazur Bruno
  28. Mendyka Maciej
  29. Mokrzycka Weronika
  30. Nocoń Lena
  31. Onderka Kacper
  32. Otowska Maja
  33. Peter Klara
  34. Prodanow Alan
  35. Ptak Laura
  36. Ptak Michał
  37. Radwańska Pola
  38. Skóra Filip
  39. Szczepańska Patrycja
  40. Szczęsny Julia
  41. Szeliga Antonina
  42. Tabor Kamil
  43. Tokarski Maksymilian
  44. Tońska Martyna
  45. Ulman Maciej
  46. Wastag Maja
  47. Weigel-Milleret Dawid
  48. Więcek Hanna
  49. Zając Michał
  50. Zieliński Dominik
Typ niusa: