Uwaga!

Z dniem 1 września 2017 r. Publiczne Gimnazjum nr 52 Ojców Pijarów zostaje przkeształcone w Szkołę Podstawową Zakonu Pijarów.

Adres nowej witryny internetowej to: www.sp.pijarzy.pl

Ta strona nie będzie więcej aktualizowana.

Wszelkie informacje i komunikaty będą zamieszczane WYŁĄCZNIE na nowej stronie.

7. Bieg im. o. Józefa Jońca

06.04.2017

W czwartek 6 kwietnia reprezentacje naszych krakowskich Szkół wyruszyły w długą podróż do stolicy Wielkopolski, aby uczestniczyć w Siódmym Poznańskim Biegu Józefa Jońca. Impreza rozpoczęła się 7-go kwietnia o godz. 11.00 W dwunastu biegach łącznie uczestniczyło 1400 biegaczy. Nasze reprezentacje składały się z 10 uczniów i uczennic oraz opiekunów - Dyrektora Ojca Edwarda Kryściaka i Dominika Kuliga, którzy również wzięli udział w biegu Open.

Do Krakowa sportowcy wrócili z pamiątkowymi medalami, ale nie tylko, dwójka uczniów osiągnęła podium: Natalia Żukowska z liceum zajęła miejsce trzecie w swojej kategorii wiekowej i Filip Szwejkowski z gimnazjum wywalczył miejsce drugie. Wszyscy zadowoleni wrócili do Krakowa, zapowiadając chęć udziału w tej fantastycznej imprezie biegowej już za rok.
Reprezentacja gimnazjum: Filip Szwejkowski, Bartek Kowalski, Łukasz Erhenfeld, Laura Morawska, Weronika Skorupa, Olga Kozłowska.
Reprezentacja Liceum: Wiktoria Kozłowska, Natalia Żukowska, Karol Zawisza i Jan Uthke.